19.11. 2012

KOPS - Kurzy občanské protikorupční sebeobrany v Ústí nad Labem!

Česká pobočka TRANSPARENCY INTERNATIONAL v úterý 20. listopadu od 17 hodin v ústeckém bývalém kině Hraničář (Prokopa Diviše 7) zahajuje celorepublikový projekt Kurzy občanské protikorupční sebeobrany, jehož prostřednictvím chce motivovat občany k aktivnímu postupu proti korupci.

První ústecký kurz bude mít formu veřejné debaty na aktuální téma „Evropské dotace v Ústí n. L. – příležitost pro město nebo jen kšefty pro vyvolené?“ Debatu povede zkušený tým Transparency International, vystoupí zde mj. Stanislav Beránek, Radim Bureš a právnička Radka Pavlišová, za Stop tunelům promluví Jan Kvapil a David Daduč.

Přesně o týden později, v úterý 27. listopadu, se v ústeckém klubu Mezi lidmi na Severní Terase (Větrná 4) uskuteční druhá část kurzu, která bude prakticky zaměřená. Odborníci z Transparency International účastníky seznámí s konkrétními problémy a postupy spojenými s protikorupčními aktivitami.

A ještě jedna důležitá informace pro mimoústecké účastníky - na obou akcích bude proplaceno jízdné prostředky hromadné dopravy.

Ke stažení:
Leták na veřejnou debatu v úterý 20. listopadu v Hraničáři

Leták na kurz v úterý 27. listopadu v klubu Mezi lidmi© 2011 Stop tunelům | tel: +420 732 921 250 | info@stoptunelum.cz