03.11. 2011

Zúčastněte se fotografické soutěže O ZLATÝ TLUMIČ! Soutěž o nejkrásnější snímek výmolů a děr na ústeckých silnicích a chodnících.

Také máte pocit, že nám město místo řešení skutečných potřeb (např. zacelení děr a výmolů po minulé zimě) vnucuje divné a předražené projekty - např. územní plán s obchvatným sy...stémem za bratru 37 milionů nebo parkoviště pod Lidičákem, které sice (naštěstí) ještě nestojí, ale jehož projekt nás již stál 10 milionů? Nezdá se vám také, že je město trochu odtržené od reality? Vyfoťme ji.

Pravidla soutěže:
1. každý účastník soutěže se může zúčastnit maximálně třemi snímky
2. snímky mohou pocházet pouze z ulic a chodníků v katastru města Ústí nad Labem
3. maximální velikost každého snímku 2 MB, jednotlivé snímky pojmenujte ve formě "JMENO soutěžícího_ULICE kde se výmol nachází" (např. Novak_Komenskeho.jpg)
4. snímky zasílejte v digitální podobě na e-mail info@stoptunelum.cz do středy 23. listopadu!
5. na určení vítěze se bude podílet publikum kabaretu Eňo Ňuňo

PŘI POŘIZOVÁNÍ SNÍMKŮ DBEJTE NA OSOBNÍ BEZPEČNOST!!!

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v rámci tradičního kabaretu EŇO ŇUŇO EINTOPF v pátek 25. listopadu od 20:00 v kavárně Bárka. Vyhrává nejkrásnější fotografie děr a výmolů z ústeckých silnic a chodníků. Vítěz získá úmělecký předmět inspirovaný názvem soutěže.© 2011 Stop tunelům | tel: +420 732 921 250 | info@stoptunelum.cz